Маскувальна сітка відправлена на фронт

В рамках загальношкільного проєкту «Крок до зірок» учні 5-В класу працюють над власним класним проєктом з трудового та економічного виховання «Діло майстра величає!». Одним із завдань було закупити та сплести маскувальну сітку для воїнів-захисників. П’ятикласники працювали під гаслом «Творимо серцем та руками».  Із завданням справились – маскувальна сітка відправлена на фронт для захисту та збереження життя наших земляків.

«Творимо серцем та руками!»

«Творимо серцем та руками!», під таким гаслом учні 5 класів Новоселицького ліцею №1 працюють над класним проєктом з трудового та економічного виховання загальношкільного проєкту «Крок до зірок». Об’єднавшись у спільну ідею виготовлення «Ляльки-мотанки» як оберегу, учні дізнались про історію виникнення ляльки, про використання її в обрядах, традиціях українського народу, про матеріал та техніку плетіння. Процес створення оберегу був досить змістовним та цікавим, п’ятикласники разом із своїми класними керівниками (В.О. Гушила, Я.В. Дисар, Н.О. Підлісна) із задоволенням виготовляли маленькі «мотанки», адже вирішили подарувати свої творіння нашим воїнам-захисникам. Спільними зусиллями було зроблено 80 оберегів, які були надіслані солдатам. Учні були дуже раді світлинам, що надіслали наші захисники, і вірять, що цей оберіг збереже їхні життя, адже з великою любов’ю і вірою в Перемогу  «ляльки-мотанки» були створені! Слава Україні та нашим захисникам!

І знову перемоги на педагогічній ниві!

 І знову перемоги на педагогічній ниві! Вчителі Новоселицького ліцею №1 взяли участь в обласному  етапі Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти, що проходив у грудні 2022 року. Цей конкурс щорічно проводиться з метою покращення науково-методичного забезпечення, підвищення якості позашкільної еколого-біологічної освіти учнівської молоді, розвитку творчого потенціалу педагогів, поширення інноваційних досягнень, передового педагогічного досвіду. На розгляд журі обласного  етапу Конкурсу було представлено роботи педагогічних працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернівецької області. За результатами проведення обласного етапу Конкурсу, відповідно до рішення журі в номінації «Методичні рекомендації та навчально-методичні посібники з організації науково-дослідницької та еколого-природоохоронної діяльності в навчальних закладах різного типу для учнів різних вікових категорій» Дисар Яна Валентинівна, вчитель біології та Процюк Ірина Іллівна, вчитель трудового навчання здобули І місце.  Вітаємо педагогів із вагомою перемогою, бажаємо і надалі своєю працею та творчістю розкривати сучасні підходи до організації освітнього процесу та пропагувати педагогічний досвід.