День: 17 Вересня, 2024
Внесок Володимира Івасюка в розвиток української культури
Пісні “Червона Рута” та «Водограй», автором слів і музики якої є Володимир Івасюк, 13 вересня 2024 року, відзначили 54-річницю від першого публічного виконання всесвітньо відомих пісень. Вони були написані студентом Чернівецького медичного інституту в далекому 1970 році і вже понад півстоліття залишаються популярними та часто звучать на концертах, радіо і телебаченні.
На фоні нинішніх подій, пов’язаних з героїчним супротивом волелюбного народу України проти руської навали, можна без перебільшення сказати: в тому, що ми стали на захист рідної незалежної держави, є і заслуга Володимира Івасюка, який підняв народний дух ще в сімдесяті роки минулого століття.
Сьогодні учні 7-А та 7-Б класів Новоселицького ліцею №1 з гордістю згадували про внесок Володимира Івасюка в розвиток української культури, адже його пісні є не просто частиною музичного спадку, а й символізують силу й незламність українського духу та заспівали пісню “Червона Рута” та «Водограй». Нехай музика Володимира Івасюка надихає нас на нові досягнення, збереження культурної спадщини України та Перемогу!
Олімпійський тиждень. Малюкбол. Футбол.
«7-Б за безпечний рух!»
«7-Б за безпечний рух!», саме під таким гаслом у семикласників Новоселицького ліцею №1 розпочався місячник «Увага! Діти на дорозі». Так як у сучасному світі, де технології та транспортний рух зростають з кожним днем, навчити дітей правильно поводитися на дорозі – це одне з найважливіших завдань. Виховна справа, проведена в 7-Б класі у форматі квізу з теми “Знавці правил дорожнього руху”, стала не лише нагадуванням про правила, а й запрошенням до відповідальності та розуміння важливості дотримання них.
Захід був проведений досить цікаво та змістовно, адже з учнями на зустріч завітав інспектор ювенальної превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області старший лейтенант поліції Гуцу Роман Дмитрович. Спілкування почалося з введення теми через дискусію про найпоширеніші порушення правил дорожнього руху дітьми та їхні наслідки. Учні активно висловлювали свої думки та досвід, що створило атмосферу взаєморозуміння та співпраці. Після цього, через інтерактивні вправи та рольові ігри, діти мали можливість поглибити своє розуміння правил дорожнього руху. Головною метою було не лише запам’ятати правила, а й навчити їх застосовувати в реальних ситуаціях. Наприкінці заходу учні створили Reels для соціальних мереж. Важливим елементом цієї виховної справи було не лише надання інформації, а й збудження почуття відповідальності. Кожен учень відчував, що він може внести свій внесок у покращення безпеки на дорозі, навіть починаючи з власної поведінки.
Перший дзвоник і перший урок 2024-2025 н.р.